- Weather
- Republic of Austria
- Carinthia
- Neu-Feffernitz
Current Weather Neu-Feffernitz
Current weather for the city of Neu-Feffernitz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
