- Weather
- Republic of Austria
- Carinthia
- Neu-Feffernitz
Current Weather Neu-Feffernitz
Current weather for the city of Neu-Feffernitz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 3°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 17 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
