Current Weather Neshār-e Do
Current weather for the city of Neshār-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 22°C |
