- Weather
- Republic of Estonia
- Ida-Viru County
- Narva-Jõesuu
Current Weather Narva-Jõesuu
Current weather for the city of Narva-Jõesuu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 7°C |
