Current Weather Nam-lin-khan
Current weather for the city of Nam-lin-khan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 25°C |
