- Weather
- North Korea
- Pyongyang
- Nae-ri
Current Weather Nae-ri
Current weather for the city of Nae-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
