- Weather
- Republic of Korea
- Jeollabuk-do
- Naegeon
Current Weather Naegeon
Current weather for the city of Naegeon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
