- Weather
- Jordan
- Zarqa Governorate
- Muthallath al Azraq
Current Weather Muthallath al Azraq
Current weather for the city of Muthallath al Azraq. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 22°C |
