- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Munsan-dong
Current Weather Munsan-dong
Current weather for the city of Munsan-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
