- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Munam-dong
Current Weather Munam-dong
Current weather for the city of Munam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
