- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Munam-dong
Current Weather Munam-dong
Current weather for the city of Munam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 19 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
