- Weather
- Russia
- Belgorod Oblast
- Mukho-Uderovka
Current Weather Mukho-Uderovka
Current weather for the city of Mukho-Uderovka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 29°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 17°C |
