- Weather
- Republic of Iceland
- Capital Region
- Mosfellsbaer
Current Weather Mosfellsbaer
Current weather for the city of Mosfellsbaer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Snowfall
Valid to 2. 4. (10:00)
-2°C
feels like -6°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 995 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 1°C |
