Current Weather Montegrotto Terme
Current weather for the city of Montegrotto Terme. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 28. 4. (14:00) to 28. 4. (20:00)
14°C
feels like 14°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
