Current Weather Mona
Current weather for the city of Mona. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Freeze
Valid from 1. 5. (20:00) to 2. 5. (09:00)
13°C
feels like 12°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 21 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 12°C |
