Current Weather Mol-Obornjača
Current weather for the city of Mol-Obornjača. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 2°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
