Current Weather Mogh-e Mālūm
Current weather for the city of Mogh-e Mālūm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 30°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 27°C |
| Average: | 30°C |
