Current Weather Mjøa-grenda
Current weather for the city of Mjøa-grenda. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-4°C
feels like -10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 1°C |
