Current Weather Mīshān-e Bozorg
Current weather for the city of Mīshān-e Bozorg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 7 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 30°C |
