- Weather
- Greece
- East Macedonia and Thrace
- Míschos
Current Weather Míschos
Current weather for the city of Míschos. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
