Current Weather Minami-jūyonjō
Current weather for the city of Minami-jūyonjō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 10°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
