Current Weather Minamidōri-miyata
Current weather for the city of Minamidōri-miyata. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 16°C |
