- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Milly-la-Forêt
Current Weather Milly-la-Forêt
Current weather for the city of Milly-la-Forêt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
