- Weather
- Republic of Belarus
- Homyel’ Voblasc’
- Mikul’-Gorodok
Current Weather Mikul’-Gorodok
Current weather for the city of Mikul’-Gorodok. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 6°C |
