- Weather
- Switzerland
- Canton of Fribourg
- Mézières
Current Weather Mézières
Current weather for the city of Mézières. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 9°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
