- Weather
- Republic of Estonia
- Lääne-Viru County
- Metsavälja
Current Weather Metsavälja
Current weather for the city of Metsavälja. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 0°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
