Current Weather Ménil-sur-Saulx
Current weather for the city of Ménil-sur-Saulx. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 14. 5. (00:00)
11°C
feels like 7°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
