Current Weather Memanbetsu-daitō
Current weather for the city of Memanbetsu-daitō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 7°C |
