- Weather
- Greece
- South Aegean
- Megali Ammos
Current Weather Megali Ammos
Current weather for the city of Megali Ammos. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 17 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 19°C |
