- Weather
- Iran
- Razavi Khorasan
- Mazār-e Bī Ābeh
Current Weather Mazār-e Bī Ābeh
Current weather for the city of Mazār-e Bī Ābeh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
