- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Maxilly-sur-Léman
Current Weather Maxilly-sur-Léman
Current weather for the city of Maxilly-sur-Léman. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
