- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Maxilly-sur-Léman
Current Weather Maxilly-sur-Léman
Current weather for the city of Maxilly-sur-Léman. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 6 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 11°C |
