- Weather
- Russia
- Chechnya Republic
- Masi-Khutor
Current Weather Masi-Khutor
Current weather for the city of Masi-Khutor. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 61 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
