- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Marquette-lez-Lille
Current Weather Marquette-lez-Lille
Current weather for the city of Marquette-lez-Lille. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
