- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Marigny-Brizay
Current Weather Marigny-Brizay
Current weather for the city of Marigny-Brizay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
