- Weather
- United States of America
- Wisconsin
- Maribel
Current Weather Maribel
Current weather for the city of Maribel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Weather
Valid to 2. 4. (10:00)
1°C
feels like -5°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 61 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 3°C |
