- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Marcilly-en-Villette
Current Weather Marcilly-en-Villette
Current weather for the city of Marcilly-en-Villette. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
18°C
feels like 19°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
