- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Marcilly-en-Villette
Current Weather Marcilly-en-Villette
Current weather for the city of Marcilly-en-Villette. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
