Current Weather Maranola-Trivio
Current weather for the city of Maranola-Trivio. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 17°C |
