- Weather
- Brazil
- Minas Gerais
- Mar de Espanha
Current Weather Mar de Espanha
Current weather for the city of Mar de Espanha. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 45 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 24°C |
