- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Manhŭng-dong
Current Weather Manhŭng-dong
Current weather for the city of Manhŭng-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
