- Weather
- The Gambia
- Lower River Division
- Mandina
Current Weather Mandina
Current weather for the city of Mandina. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 29°C |
