- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Manam-dong
Current Weather Manam-dong
Current weather for the city of Manam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
