- Weather
- Russia
- Tver’ Oblast
- Malo-Staroye
Current Weather Malo-Staroye
Current weather for the city of Malo-Staroye. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 3°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
