Current Weather Malleville-les-Grès
Current weather for the city of Malleville-les-Grès. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 71 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 11°C |
