- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Malgu-ri
Current Weather Malgu-ri
Current weather for the city of Malgu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
