- Weather
- Republic of Albania
- Shkodër
- Maja e Kashtës
Current Weather Maja e Kashtës
Current weather for the city of Maja e Kashtës. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 15°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
