- Weather
- Republic of Albania
- Korçë
- Maja e Gradishtës
Current Weather Maja e Gradishtës
Current weather for the city of Maja e Gradishtës. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 3°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 8°C |
