- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Mailley-et-Chazelot
Current Weather Mailley-et-Chazelot
Current weather for the city of Mailley-et-Chazelot. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 14°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
