- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Macaye
Current Weather Macaye
Current weather for the city of Macaye. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (00:00) to 3. 5. (00:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
